Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRVNÍ CD JABLUNKOVANKY

Pro Dechový orchestr Jablunkovanka je rok 2016 velmi šťastným. Ještě letos budeme natáčet své první CD a to díky Moravskoslezskému kraji, který na natáčení přispěje ze svého rozpočtu částkou 50.000,-Kč. Naši fanoušci se tedy konečně dočkají a my si poprvé vyzkoušíme, co je to natáčení...
 
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za finanční podporu a jsme nesmírně poctěni tak výraznou finanční podporou.
 
Činnost spolku není zrovna levnou záležitostí. Od běžných výdajů, jako je např. cestovné, vynakládáme nemalé finance na noty, na obnovu a udržování hudebních nástrojů, na ozvučovací techniku, na oblečení .. Každý finanční příspěvek tedy přijímáme s velikou ctí a je pro nás hnací silou pro naši další činnost.
 

logo-msk.jpg

Děkujeme, Vaše Jablunkovanka
 

 

PODĚKOVÁNÍ

Zastupitelstvo obce Mosty u Jablunkova na svém zasedání dne 15. 6. 2016 vyhovělo žádosti Dechového orchestru Jablunkovanka o dotaci na pořízení reproduktorů a jejich koupi podpořilo výší 70.000,-Kč.

mosty_u_jablunkova.jpg

Dechový orchestr Jablunkovanka dosud ve své historii neobdržel od žádné organizace ani jednotlivce vyšší finanční podporu.
S úctou děkujeme zastupitelstvu obce Mosty u Jablunkova za vyjádření podpory, která je nesmírnou motivací pro naši další činnost.

Děkujeme