Jdi na obsah Jdi na menu

Členové

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

AGynclypeploli - What causes high blood adversity

9. 10. 2018 5:10

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-effets-secondaires/

AaccemyAbocapy - What is a normal blood strain

28. 7. 2018 23:13

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-sur-paris-sans-ordonnance/

Zdeněk - NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ KONCERT

6. 1. 2014 17:50

Čistá ladící hudba,moc hezký zpěv,povídky k zamyšlení a slzičku v oku ,krásné skladby a krásný vzhled celé kapely.Jablunkovanko díky za krásný vánoční koncert v římskokatolickém kostele v Třinci 5.1.2014 Přeji Vám další úspěšné koncerty.

Jablunkovanka - Re: NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ KONCERT

6. 1. 2014 18:34

Pane Zdeňku, děkujeme za Vaše slova. Právě ta jsou pro nás tím největším povzbuzením, motivací, inspirací a vůbec tou největší odměnou za to, co děláme. Děkujeme Vám.

Bývalý Ř SOU hutnického. - Klobouk dolů.

4. 1. 2014 17:58

Musím smeknou před těmi, kteří udržují tak skvělou tradici dechové hudby v našem regiónu a jsem také hrdý na svého dávného předsedu SRPŠ Bohuše, že má stále hlas jako zvon.
Rudolf.

Dagmar - Nej

16. 12. 2013 10:40

Jste nej kapela v okrese, bezvadná hudba sladěná, profesionální zpěv p. Martynka, který nemá konkurenci.
Moc ráda Vás poslouchám, zpívám a už mám zapsaný termín v Jablunkově na náměstí - koledy, tak to se moc těším.
Hudba je má láska
Dagmar 39 let

Děkuji Vám za to, co děláte :)

Jablunkovanka - Re: Nej

16. 12. 2013 10:50

Děkujeme moc, milá Dášo, takové reakce a názoru si velmi ceníme a je to ta nejkrásnější motivace pro další činnost. Těšíme se z Vašeho zájmu a na setkání s Vámi u koled na náměstí v Jablunkově a také na dalších koncertech. Musíte se na náměstí přijít představit, budeme velmi rádi :-) ...